Zarejestruj się i odbierz pierwsze wejście gratis

Twoja siłownia
samoobsługowa
strefa relaksu wola walki

By runmageddon

Szukasz przestrzeni, gdzie zrealizujesz swój TRENING niezależnie od pory dnia? Miejsca, w którym trenerzy pozwolą Ci zrealizować nawet najbardziej odległe cele? Takiego, gdzie ATMOSFERA budowana przez wyjątkową SPOŁECZNOŚĆ będzie dodatkowo MOTYWOWAĆ Cię do działania, mierzenia się ze swoimi słabościami i POKONYWANIA OGRANICZEŃ?

RMG GYM jest tym, czego szukasz!

To wyjątkowe miejsce, które powstało na fundamentach Runnmageddon’u, kojarzonego z biegiem ekstremalnym, ale tak naprawdę będącym próbą nie tyle siły, co charakteru – zarówno dla tych stawiających pierwsze kroki w świecie aktywności fizycznej, jak i profesjonalistów.

Tak jak Runmageddon uzależnił setki tysięcy ludzi od mocnych wrażeń, tak RMG GYM chce uzależnić Ciebie od systematycznej aktywności fizycznej! Daj się wciągnąć, poczuj ten klimat, realizuj swoje cele treningowe i TWÓRZ Z NAMIto niesamowite miejsce!

24h/7 dni w tygodniu
Kluby w całej Polsce
Gwarantowana jakość

Przyjdź sprawdzić nas za darmo!

Ile to kosztuje?
Wejściówka
Kupujesz, wchodzisz raz, trenujesz.

29 zł

jednorazowo
 • -
 • siłownia + zajęcia
 • brak systemu poleceń
 • Płatności kartą Visa Płatności kartą Master Card Płatności Blikiem Płatności przez PayU
Karnet Smart
Płacisz mniej, jesteś Smart

od 79 zł

cena regularna od 79 zł/miesiąc

39,50 zł

za pierwszy miesiąc
 • subskrypcja z możliwością wypowiedzenia
 • siłownia + zajęcia
 • system poleceń
 • Płatności kartą Visa Płatności kartą Master Card

Cena z ostatnich 30 dni: 34,50 zł na pierwszy miesiąc

Karnet FLEX
Kupujesz na tyle ile chcesz, bez zobowiązań

od 89 zł

/ miesiąc
 • bez okresu wypowiedzenia
 • siłownia + zajęcia
 • system poleceń
 • Płatności kartą Visa Płatności kartą Master Card Płatności Blikiem Płatności przez PayU

Obniż cenę swojego karnetu do

1 zł

Tym co dobre należy się dzielić. Dobrze też jest trenować wśród przyjaciół. Połączmy to zatem w jedną całość – gdy Twoi bliscy dołączają do nas, my obniżamy miesięczny koszt Twojego karnetu o 10 zł za każde polecenie. Im więcej osób przyprowadzisz, tym więcej zyskasz. Dodatkowo polecone przez Ciebie osoby otrzymają 20 zł rabatu na pierwszy karnet.

Dowiedz się jak
Treningi z trenerem personalnym

Rozpocznij treningi z trenerem personalnym, który będzie czuwał nad Twoimi postępami. Dzięki niemu poczujesz się bezpiecznie, poznasz rekomendowany zestaw ćwiczeń i szybciej osiągniesz zamierzony efekt. Pomożemy Ci znaleźć trenera, który będzie Cię wspierał i motywował w drodze do realizacji Twojego celu.

Znajdź trenera dla siebie!
Treningi z trenerem personalnym
Jesteś trenerem? Dołącz do nas i skorzystaj z dedykowanej dla Ciebie oferty
W grupie raźniej!

Poczuj energię i trenuj z nami tworząc drużynę RMG GYM. To nie tylko trening, ale doskonała zabawa, ludzie i emocje. Skorzystaj z nieograniczonego dostępu do zajęć grupowych i siłowni dzięki karnetowi na zajęcia grupowe.

Sprawdź ofertę zajęć w Twoim klubie
FAQ
Odpowiedzi na najważniejsze pytania
Nasze siłownie otwarte są 7 dni w tygodniu przez 24 godziny, także we wszystkie święta. Możesz trenować bez ograniczeń o każdej porze dnia i nocy.
Kod QR umieszczony jest na drzwiach wejściowych każdej siłowni. Wystarczy, że zeskanujesz go logując się do swojego profilu założonego podczas rejestracji na stornie www.rmggym.pl i klikając ikonę żółtych drzwi () lub przycisk „Otwórz drzwi”. Ikonę znajdziesz w prawym górym rogu ekranu po zalogowaniu do panelu klienta.
Nie honorujemy kart partnerskich, jednak przygotowaliśmy ofertę, w której możesz obniżyć swoją opłatę za karnet nawet do 1 zł miesięcznie.
Jeśli osoba, której przesłałeś link polecający zarejestruje się przez niego, wykupi i opłaci swój karnet, obniżamy cenę Twojego karnetu przy kolejnej płatności.
Wystarczy, że napiszesz wiadomość e-mail do nas na adres kontakt@rmggym.pl a pomożemy Ci znaleźć Twojego trenera personalnego.
Tak! Żeby otworzyć drzwi naszych siłowni zarejestruj się na stronie www.rmggym.pl i napisz do nas wiadomość podając klub, z którego mamy przepisać Twój karnet.
Twój karnet/jednorazowa wejściówka są imienne i przypisane do jednej osoby. Jeśli chcesz potrenować wspólnie z przyjaciółmi zaproś ich do rejestracji na naszej stronie. Mogą wybrać darmową wejściówkę, jednorazowe wejście, albo karnet cykliczny.
Twoi znajomi mogą także skorzystać z Twojego linku polecającego. Wtedy zarówno Tobie jak i im obniżymy opłatę za karnet. Więcej o poleceniach znajomych przeczytasz TU.
Szczegółowy regulamin korzystania z siłowni dostępny TU.
Ceny treningów personalnych ustalają sami trenerzy. Jeśli chcesz się skontaktować z trenerem napisz do nas.
Super! Napisz do nas w tej sprawie, aby poznać warunki współpracy. Koniecznie napisz coś więcej o swoim klubie, w jakiej lokalizacji go prowadzisz i zostaw nam swoje namiary!
Do otworzenia drzwi potrzebujesz tylko swojego telefonu. Po wykupieniu karnetu, jednorazowej wejściówki lub otrzymaniu darmowego wejścia, logujesz się na stronie www.rmggym.pl do swojego panelu Klienta. W prawym górnym rogu ekranu zobaczysz żółtą ikonę drzwi, która po naciśnięciu uruchomi skaner kodu QR. Możesz to też zrobić poprzez przycisk „Otwórz drzwi” w Panelu Klienta. Kod QR umieszczony jest na drzwiach wejściowych do siłowni. Zeskanowanie kodu umożliwia Ci wejście do klubu.
Każdą taką sytuację zgłaszaj na adres reklamacje@rmggym.pl lub za pośrednictwem naszej strony na FB podając swoje dane (imię, nazwisko i adres e-mail wykorzystany podczas rejestracji) oraz godzinę i dzień wejścia. Zrobimy wszystko, aby rozwiązać problem od razu.
Jeśli wybrałeś opcję wystawienia faktury, a nadal nie ma jej na Twoim profilu, napisz do nas!
Za każde skuteczne polecenie (skuteczne, czyli takie, które zakończy się rejestracją i opłaceniem karnetu) cena Twojego karnetu zmniejsza się o 10 zł. Zniżka naliczana jest przy kolejnej płatności za karnet.
Każdy nasz klub ma przypisanego głównego trenera, z którym można się umówić na dogodną dla Ciebie godzinę. Skontaktuj się z nami wskazując klub, w którym chcesz umówić się z głównym trenerem.
Oczywiście! Wszystkie nasze karnety umożliwiają korzystanie ze wszystkich siłowni RMG GYM w całym kraju.
W poszczególnych klubach możesz dołączyć do zajęć grupowych. Sprawdź ofertę zajęć w miejscu, które Ciebie interesuje.
Aktualnie budujemy dla Ciebie stronę informacyjną, z której dowiesz się wszystkiego. Ale! Napisz do nas, a przedstawimy Ci dokładnie jak wygląda oferta.
Karnet FLEX ma dwie opcje cenowe: 119 zł z płatnością jednorazową i 99 zł - płatnością automatyczną w modelu subskrypcji. Podpinasz kartę i na tej podstawie co miesiąc pobieramy opłatę za siłownię/zajęcia grupowe. Tutaj możesz zrezygnować z subskrypcji w każdym momencie. Karnet SMART ma jedną opcję cenową, 79 zł także w modelu subskrypcyjnym, ale tu obowiązuje okres wypowiedzenia 60 dni.
Aplikacja jest w trakcie budowy. Wkrótce poinfomujemy o jej uruchomieniu. Na ten moment logowanie następuje przez stronę www.

Masz pytania? Napisz do nas

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest RMG Gym prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą RMG Gym Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (Ul. Stefana Czarnieckiego 86/88 lok 1, Warszawa 01-541), NIP: 5252876237, REGON: 389945970. Przetwarzanie podanych w treści formularza kontaktowego danych osobowych odbywa się w celu prowadzenia komunikacji i udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/a pytanie. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.