Zarejestruj się i odbierz pierwsze wejście gratis

Twoja siłownia
samoobsługowa
strefa relaksu wola walki

By runmageddon

Szukasz przestrzeni, gdzie zrealizujesz swój TRENING niezależnie od pory dnia? Miejsca, w którym trenerzy pozwolą Ci zrealizować nawet najbardziej odległe cele? Takiego, gdzie ATMOSFERA budowana przez wyjątkową SPOŁECZNOŚĆ będzie dodatkowo MOTYWOWAĆ Cię do działania, mierzenia się ze swoimi słabościami i POKONYWANIA OGRANICZEŃ?

RMG GYM jest tym, czego szukasz!

To wyjątkowe miejsce, które powstało na fundamentach Runnmageddon’u, kojarzonego z biegiem ekstremalnym, ale tak naprawdę będącym próbą nie tyle siły, co charakteru – zarówno dla tych stawiających pierwsze kroki w świecie aktywności fizycznej, jak i profesjonalistów.

Tak jak Runmageddon uzależnił setki tysięcy ludzi od mocnych wrażeń, tak RMG GYM chce uzależnić Ciebie od systematycznej aktywności fizycznej! Daj się wciągnąć, poczuj ten klimat, realizuj swoje cele treningowe i TWÓRZ Z NAMIto niesamowite miejsce!

24h/7 dni w tygodniu!
Kluby w całej Polsce
Gwarantowana jakość
Współpracujemy z

Przyjdź sprawdzić nas za darmo!

Ile to kosztuje?
Płatność jednorazowa
Płacisz raz, trenujesz bez zobowiązań

od 35 zł

 • bez subskrypcji
 • siłownia + zajęcia
 • systemu poleceń
 • Płatności kartą Visa Płatności kartą Master Card Płatności Blikiem Płatności przez PayU
PŁATNOŚĆ CYKLICZNA
Płacisz mniej, jesteś Smart

od 89 zł

cena regularna od 89 zł/miesiąc

89,00 zł

za pierwszy miesiąc
 • subskrypcja
 • siłownia + zajęcia
 • system poleceń
 • Płatności kartą Visa Płatności kartą Master Card

Cena z ostatnich 30 dni: 1 zł na pierwszy miesiąc

NAJLEPSZA CENA
Najtansza opcja

od 79 zł

/ miesiąc
 • na 12 lub 24 miesiące
 • siłownia + zajęcia
 • system poleceń
 • Płatności ratalna OneyRaty
Niech stanie się taniość!

Ty też możesz obniżyć cenę swojego karnetu do 1 zł. Niech będzie taniej CO MIESIĄC! Polecaj i odbieraj zniżki. Razem jest raźniej i TANIEJ!

Chcę mieć taniej!

Wybierz Twoje miejsce z charakterem
Twój RMG GYM

Treningi z trenerem personalnym

Rozpocznij treningi z trenerem personalnym, który będzie czuwał nad Twoimi postępami. Dzięki niemu poczujesz się bezpiecznie, poznasz rekomendowany zestaw ćwiczeń i szybciej osiągniesz zamierzony efekt. Pomożemy Ci znaleźć trenera, który będzie Cię wspierał i motywował w drodze do realizacji Twojego celu.

Znajdź trenera dla siebie!
Treningi z trenerem personalnym
Jesteś trenerem? Dołącz do nas i skorzystaj z dedykowanej dla Ciebie oferty
W grupie raźniej!

Poczuj energię i trenuj z nami tworząc drużynę RMG GYM. To nie tylko trening, ale doskonała zabawa, ludzie i emocje. Skorzystaj z nieograniczonego dostępu do zajęć grupowych i siłowni dzięki karnetowi na zajęcia grupowe.

Sprawdź ofertę zajęć w Twoim klubie
FAQ
Odpowiedzi na najważniejsze pytania
Nasze siłownie otwarte są 7 dni w tygodniu przez 24 godziny, także we wszystkie święta. Możesz trenować bez ograniczeń o każdej porze dnia i nocy.
Kod QR umieszczony jest na drzwiach wejściowych każdej siłowni. Wystarczy, że zeskanujesz go logując się do swojego profilu założonego podczas rejestracji na stornie www.rmggym.pl i klikając ikonę żółtych drzwi () lub przycisk „Otwórz drzwi”. Ikonę znajdziesz w prawym górym rogu ekranu po zalogowaniu do panelu klienta.
Nie honorujemy kart partnerskich, jednak przygotowaliśmy ofertę, w której możesz obniżyć swoją opłatę za karnet nawet do 1 zł miesięcznie.
Jeśli osoba, której przesłałeś link polecający zarejestruje się przez niego, wykupi i opłaci swój karnet, obniżamy cenę Twojego karnetu przy kolejnej płatności.
Wystarczy, że napiszesz wiadomość e-mail do nas na adres kontakt@rmggym.pl a pomożemy Ci znaleźć Twojego trenera personalnego.
Tak! Żeby otworzyć drzwi naszych siłowni zarejestruj się na stronie www.rmggym.pl i napisz do nas wiadomość podając klub, z którego mamy przepisać Twój karnet.
Twój karnet/jednorazowa wejściówka są imienne i przypisane do jednej osoby. Jeśli chcesz potrenować wspólnie z przyjaciółmi zaproś ich do rejestracji na naszej stronie. Mogą wybrać darmową wejściówkę, jednorazowe wejście, albo karnet cykliczny.
Twoi znajomi mogą także skorzystać z Twojego linku polecającego. Wtedy zarówno Tobie jak i im obniżymy opłatę za karnet. Więcej o poleceniach znajomych przeczytasz TU.
Szczegółowy regulamin korzystania z siłowni dostępny TU.
Ceny treningów personalnych ustalają sami trenerzy. Jeśli chcesz się skontaktować z trenerem napisz do nas.
Super! Napisz do nas w tej sprawie, aby poznać warunki współpracy. Koniecznie napisz coś więcej o swoim klubie, w jakiej lokalizacji go prowadzisz i zostaw nam swoje namiary!
Do otworzenia drzwi potrzebujesz tylko swojego telefonu. Po wykupieniu karnetu, jednorazowej wejściówki lub otrzymaniu darmowego wejścia, logujesz się na stronie www.rmggym.pl do swojego panelu Klienta. W prawym górnym rogu ekranu zobaczysz żółtą ikonę drzwi, która po naciśnięciu uruchomi skaner kodu QR. Możesz to też zrobić poprzez przycisk „Otwórz drzwi” w Panelu Klienta. Kod QR umieszczony jest na drzwiach wejściowych do siłowni. Zeskanowanie kodu umożliwia Ci wejście do klubu.
Każdą taką sytuację zgłaszaj na adres reklamacje@rmggym.pl lub za pośrednictwem naszej strony na FB podając swoje dane (imię, nazwisko i adres e-mail wykorzystany podczas rejestracji) oraz godzinę i dzień wejścia. Zrobimy wszystko, aby rozwiązać problem od razu.
Jeśli wybrałeś opcję wystawienia faktury, a nadal nie ma jej na Twoim profilu, napisz do nas!
Za każde skuteczne polecenie (skuteczne, czyli takie, które zakończy się rejestracją i opłaceniem karnetu) cena Twojego karnetu zmniejsza się o 10 zł. Zniżka naliczana jest przy kolejnej płatności za karnet.
Każdy nasz klub ma przypisanego głównego trenera, z którym można się umówić na dogodną dla Ciebie godzinę. Skontaktuj się z nami wskazując klub, w którym chcesz umówić się z głównym trenerem.
Oczywiście! Wszystkie nasze karnety umożliwiają korzystanie ze wszystkich siłowni RMG GYM w całym kraju.
W poszczególnych klubach możesz dołączyć do zajęć grupowych. Sprawdź ofertę zajęć w miejscu, które Ciebie interesuje.
Aktualnie budujemy dla Ciebie stronę informacyjną, z której dowiesz się wszystkiego. Ale! Napisz do nas, a przedstawimy Ci dokładnie jak wygląda oferta.
Karnet FLEX ma dwie opcje cenowe: 149 zł z płatnością jednorazową i 129 zł - płatnością automatyczną w modelu subskrypcji. Podpinasz kartę i na tej podstawie co miesiąc pobieramy opłatę za siłownię/zajęcia grupowe. Tutaj możesz zrezygnować z subskrypcji w każdym momencie. Karnet SMART ma jedną opcję cenową, 109 zł także w modelu subskrypcyjnym, ale tu obowiązuje okres wypowiedzenia 60 dni.
Tak aplikacja do otwierania drzwi w klubach RMG GYM znajduje się w sklepach GooglePlay Store i AppStore

Masz pytania? Napisz do nas

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest RMG Gym prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą RMG Gym Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (Ul. Stefana Czarnieckiego 86/88 lok 1, Warszawa 01-541), NIP: 5252876237, REGON: 389945970. Przetwarzanie podanych w treści formularza kontaktowego danych osobowych odbywa się w celu prowadzenia komunikacji i udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/a pytanie. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

;