Jesteś trenerem i masz swoich Klientów?

Karnet trenerski
już od 150 zł/m-c!

Oferta limitowana do 5 trenerów na jedną lokalizację
Skorzystaj z promocji i trenuj ze swoimi podopiecznymi w RMG GYM już za 150 zł m-c!

Korzystaj ze wszystkich siłowni w sieci RMG GYM w ramach jednego karnetu.

Promujemy naszych trenerów
WSPIERAMY ROZWÓJ I OPIERAMY SWÓJ PROJEKT NA RELACJACH Z TRENERAMI PERSONALNYMI

Cenimy Twoją pracę i bierzemy pod uwagę wszystkie Twoje sugestie. Dlatego nasz projekt opieramy na szczerej relacji z trenerami personalnymi, którzy pomagają nam tworzyć nasze siłownie. To dzięki Waszej wiedzy i doświadczeniu doposażamy kluby i tworzymy przestrzeń przyjazną Waszym Klientom. Dlatego też pomagamy się Wam rozwijać. W jaki sposób?

Promujemy Wasze sylwetki i Waszą pracę w mediach społecznościowych.
Angażujemy Was w projekty i eventy RMG GYM.
Wraz z trenerami-opiekunami lokalizacji, pomagamy zdobyć nowych podopiecznych.
Cena karnetu trenerskiego to tylko 299 zł z możliwością jej obniżenia nawet do 1 zł miesięcznie poprzez współpracę z nami i system poleceń. Jednocześnie, dla pierwszych 5 trenerów współpracujących z RMG GYM w danej lokalizacji dajemy preferencyjne warunki karnetu trenerskiego - tylko 150 zł za miesiąc!
Teraz możesz nas sprawdzić zupełnie za darmo! Zarejestruj się i odbierz 3-dniową wejściówkę do wszystkich klubów w sieci RMG GYM.

Nie ograniczaj się!
Zarabiaj więcej z RMG GYM!

Stworzyliśmy miejsce przyjazne trenerom personalnym, w którym ograniczenia nie istnieją. Poznaj nas i poszerz swoje możliwości!

Jeden karnet = wiele możliwości

W ramach jednego karnetu możesz trenować w każdym klubie w sieci RMG GYM. Trenuj z podopiecznymi bliżej ich miejsca zamieszkania.

Karnet nawet za 1 zł

Obniż cenę karnetu trenerskiego nawet do 1 zł. Polecając zyskujesz! Każdy Klient, który zarejestruje się z Twojego linku polecającego i wykupi karnet obniża cenę Twojego karnetu o 10 zł miesięcznie!

Bez pośredników

Cała kasa z treningów personalnych zostaje u Ciebie. To Twoja praca, Twoje wynagrodzenie. Nie pośredniczymy, nie pobieramy prowizji. Wspieramy Twój rozwój.

Masz pytania? Napisz do nas

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest RMG Gym prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą RMG Gym Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (Ul. Stefana Czarnieckiego 86/88 lok 1, Warszawa 01-541), NIP: 5252876237, REGON: 389945970. Przetwarzanie podanych w treści formularza kontaktowego danych osobowych odbywa się w celu prowadzenia komunikacji i udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/a pytanie. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.