Jesteś trenerem i masz swoich Klientów?

Karnet trenerski
już od 150 zł/m-c!

Oferta limitowana do 5 trenerów na jedną lokalizację
Skorzystaj z promocji i trenuj ze swoimi podopiecznymi w RMG GYM już za 150 zł m-c!

Korzystaj ze wszystkich siłowni w sieci RMG GYM w ramach jednego karnetu.

Promujemy naszych trenerów
WSPIERAMY ROZWÓJ I OPIERAMY SWÓJ PROJEKT NA RELACJACH Z TRENERAMI PERSONALNYMI

Cenimy Twoją pracę i bierzemy pod uwagę wszystkie Twoje sugestie. Dlatego nasz projekt opieramy na szczerej relacji z trenerami personalnymi, którzy pomagają nam tworzyć nasze siłownie. To dzięki Waszej wiedzy i doświadczeniu doposażamy kluby i tworzymy przestrzeń przyjazną Waszym Klientom. Dlatego też pomagamy się Wam rozwijać. W jaki sposób?

Promujemy Wasze sylwetki i Waszą pracę w mediach społecznościowych.
Angażujemy Was w projekty i eventy RMG GYM.
Wraz z trenerami-opiekunami lokalizacji, pomagamy zdobyć nowych podopiecznych.
Cena karnetu trenerskiego to tylko 299 zł z możliwością jej obniżenia nawet do 1 zł miesięcznie poprzez współpracę z nami i system poleceń. Jednocześnie, dla pierwszych 5 trenerów współpracujących z RMG GYM w danej lokalizacji dajemy preferencyjne warunki karnetu trenerskiego - tylko 150 zł za miesiąc!
Teraz możesz nas sprawdzić zupełnie za darmo! Zarejestruj się i odbierz 3-dniową wejściówkę do wszystkich klubów w sieci RMG GYM.

Nie ograniczaj się!
Zarabiaj więcej z RMG GYM!

Stworzyliśmy miejsce przyjazne trenerom personalnym, w którym ograniczenia nie istnieją. Poznaj nas i poszerz swoje możliwości!

Jeden karnet = wiele możliwości

W ramach jednego karnetu możesz trenować w każdym klubie w sieci RMG GYM. Trenuj z podopiecznymi bliżej ich miejsca zamieszkania.

Karnet nawet za 1 zł

Obniż cenę karnetu trenerskiego nawet do 1 zł. Polecając zyskujesz! Każdy Klient, który zarejestruje się z Twojego linku polecającego i wykupi karnet obniża cenę Twojego karnetu o 10 zł miesięcznie!

Bez pośredników

Cała kasa z treningów personalnych zostaje u Ciebie. To Twoja praca, Twoje wynagrodzenie. Nie pośredniczymy, nie pobieramy prowizji. Wspieramy Twój rozwój.

Nasze siłownie

Strefy:

Zajęcia:

brak zajęć

Strefy:

Zajęcia:

brak zajęć

Strefy:

Zajęcia:

brak zajęć

Elbląg, Jagiellończyka

395m2, pon-nd 05:00-22:00

Strefy:

Zajęcia:

brak zajęć

Strefy:

Zajęcia:

brak zajęć

Strefy:

Zajęcia:

brak zajęć

Strefy:

Zajęcia:

brak zajęć

Strefy:

Zajęcia:

brak zajęć

Masz pytania? Napisz do nas

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest RMG Gym prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą RMG Gym Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (Ul. Stefana Czarnieckiego 86/88 lok 1, Warszawa 01-541), NIP: 5252876237, REGON: 389945970. Przetwarzanie podanych w treści formularza kontaktowego danych osobowych odbywa się w celu prowadzenia komunikacji i udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/a pytanie. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

;